تبلیغات
عمومی pcc2010 - معرفی زشت‌ترین خودروهای 2010 +عکس

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

ابر برچسبها

جستجوآمار وبلاگAdmin Logo


معرفی زشت‌ترین خودروهای 2010 +عکس
نویسنده :$$رامین$$  -- جمعه 19 آذر 1389-01:27 ب.ظ

زشت‌ترین خودروهای سال 2010 معرفی شدند.
زشت‌ترین خودروهای سال 2010 معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، خودرو هاچ بك‌ «Acura ZDX» كه قیمتی حدود 45 هزار دلار و شكل آن بین خودرو كوچك «Honda Element» و استیشن واگن است، در سال 2010 تنها در ماه گذشته 160 مورد آن در آمریكا فروخته شد و در كل سال 3 هزار نمونه از این خودرو فروخته شده است.

جان مك‌الدری صاحب اتولاین دیلی گفت: شاید فروش كم این خودرو به دلیل قیافه زشتش بوده است و من كسی را نمی‌شناسم كه این خودرو را دوست داشته باشد.

خودرو «Acura ZDX» تنها خودروی زشت سال نبوده است، بلكه خودرو «Honda Accord Crosstour»، خودرو «Scion xB» و خودرو «Nissan Cube» نیز برنده مسابقات زیبایی نشده‌اند و در لیست زشت‌ترین خودروهای سال 2010 قرار گرفته‌اند.

برای انتخاب زشت‌ترین خودرو سال از مشاوره و نظر كارشناسان خودرو از جمله جك فیشر مهندس ارشد خودور برای «گزارش‌گیری فروش»، تونی اسنیدر مدیر توسعه محصول در «NADAGuides» و جان مك‌الدری از «Autoline Daily» استفاده شده است.

كارشناسان با انجام مصاحبه با خریداران خودرو گزارش‌های مختلفی را تهیه كردند و مشتریان می‌گویند كه تنها به دلیل امن بودن خودروهای فورد و جنرال موتور را خریداری می‌كنند و سازندگان این شركت‌ها به زیبایی خودرو اهمیتی نمی‌دهند.

فیشر كارشناس خودرو گفت: نمی‌توان گفت كه خودرو ایمن و امن همیشه خسته‌كننده و كسل‌كننده است، بلكه شركت هیوندا توانسته هم ایمنی و هم زیبایی را در خودروهای سونتا و المانترا حفظ كند و این خودروها برای خانواده‌ها بسیار خوب و مناسب هستند.